41-vjeçari godet me shkop dy të miturit në Vlorë dhe ia mbath

Aktualitet

41-vjeçari godet me shkop dy të miturit në Vlorë dhe ia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Sipas informacioneve praprake mësohet se një 41-vjeçar ka goditur me shkop dy fëmijë të mitur.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta ku ky shtetas,  i cili tashmë është shpallur në kërkim nga Policia, ka dhunuar dy 15-vjeçarët.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë referuan materialet në Prokurori për autorin.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim policor shtetasin S. M., 41 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka goditur me send të fortë (shkop), dy shtetas 15 vjeç”, njofton policia.

 

ME TE LEXUARAT