Tiranë/ Gjendet e vetëvarur në një banesë të braktisur 40-vjeçarja

Aktualitet
Tiranë/ Gjendet e vetëvarur në një banesë të

Një 40-vjeçare është gjendur mesditën e sotme në një banesë të braktisur në Shkozë.

Dyshohet se 40-vjeçarja është vetëvarur. Nuk dihen ende rrethanat të cilat e kanë shtyrë 40-vjeçaren të vetëvritet.

Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.02.2021, në një ndertesë të braktisur në Shkozë,  është gjetur e vetë'varur shtetësja Sh.B., rreth 40 vjeçe.

Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT