Sherr mes dy familjeve në Durrës, plagosen me armë zjarri nënë e bir

Aktualitet
Sherr mes dy familjeve në Durrës, plagosen me armë zjarri

Disa të shtëna me armë zjarri janë shënuar, mbrëmjen e sotme, në lagjen nr.12, të qytetit të Durrësit.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e të shtënave kanë mbetur të plagosur nënë e bir, të cilët janë transportuar në spital, por ende nuk dihet gjendja e tyre.

Ende nuk dihet identiteti i tyre.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj, ndërsa dyshohet se bëhet fjalë për një konflikt mes dy familjeve.

ME TE LEXUARAT