Megan Fox zhgënjen fansat, filmohet në rrugët e Californisë pa maskë

Showbiz

Aktorja Megan Fox ra Brenda me këmbët e saj. Më herët ajo tha se nuk është kundër maskave, ndërsa paparacët në Kaliforni e kanë filmuar goxha në formë, por pa maskë.

34-vjeçarja u pa duke shkelur rregullat për parandalimin e Covid-19, duke dhënë shembull të keq tek fansat.

Por, përveç kësj, fansat nuk lanë pa komentuar se ajo shkëlqente në rrugë, me veshjen e saj shumë stil, duke treguar edhe njëherë se ajo sa vjen e shkëlqem. Nuk mungonte makiajazhi dhe ecja që e karakterizon.

 

ME TE LEXUARAT