Me bikini pas lindjes së fëmijës, Katy Perry aspak në formë por nuk e vret mendjen, paparavët i publikojnë fotot në plazh (Foto)

Showbiz

Këngëtarja Katy Perry është fotografuar së fundmi në plazh me bashkëshortin e saj, Orlando Bloom. 36- vjeçarja aspak në formë pas lindjes së fëmijës, jep shembullin më të mirë për të gjithë femrat. Me bikini, Perry tregon se po shijon jetën e saj me familjen e re, duke mos i interesuar pamja fizike dhe as paparacët.

Perry në këto kohë pandemie dhe stuhie bore në SHBA, është larguar në Hawai ku po shijon rrezet e diellit.

ME TE LEXUARAT