"Kjo jam unë në të vërtetë", Loredana poston foto pa grim

Showbiz

Kjo jam unë në të vërtetë”, është mbishkrimi që ajo i ka lënë fotografisë.

Loredana Zefi, teksa shijon pushimet, na befason sërish.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një foto në InstaStory, ku shfaqet tërësisht pa grim në fytyrë dhe pa filtra.

ME TE LEXUARAT