Aksident në Vlorë/ Motori përplas këmbësoren, dërgohet urgjentisht në spital

Aktualitet
Aksident në Vlorë/ Motori përplas këmbësoren,

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës, ku një motor goditi një qytetare.

Mësohet se ngjarja ndodhi pranë bibliotekës publike të Vlorës, ndërsa e lënduara është dërguar menjeherë në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

ME TE LEXUARAT