Përgjimet/ Paloka i përgjigjet Ballës: Rama bën biznes me mafian dhe shtron darka luksi për ministrat në Dubai

Politikë
Përgjimet/ Paloka i përgjigjet Ballës: Rama bën biznes me

TIRANË

Numri dy i Partisë Demokratike, Edi Paloka i është përgjigjur përmes një postimi në facebook, deklaratave të bëra sot nga kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla në News24, lidhur me përgjimet e antimafias italiane.

“Ai që bën biznes me mafian, që trefishon pasuritë e tij dhe të ministrave, që dërgon ministrat në darka luksoze në Dubai ndërsa vendi përmbytet… Është ai dhe vetëm ai që po shkatërron Shqipërinë dhe dëmton reputacionin e saj ndërkombetar, Edvin Rama!

E vetmja mënyrë për ta rikthyer Shqipërinë tek suksesi dhe shpresa , është të largojme Ramën !E kjo është pikërisht ajo që do të bëjmë.” shkruan Paloka.

ME TE LEXUARAT