U hodh nga kati i 7 i pallatit, elbasanlliu 'ngec' në tarracën e fast-foodit, policia thyen xhamat

Aktualitet
U hodh nga kati i 7 i pallatit, elbasanlliu 'ngec' në

Një person është hedhur nga kati i 7 i një pallati në Elbasan mbrëmjen e djeshme.

Raportohet se si pasojë ka përfunduar në tarracën e një lokali dhe kjo ka detyruar policinë dhe forcat e ndihmës mjekësore që të thyejnë xhamat e lokalit që funksiononte si fast food, për të mbërritur të i plagosuri.

Sakaq nuk dihet ende gjendja shëndetësore e personit dhe arsyet që e shtynë drejt ndërmarrjes së një akti të tillë ekstrem.

Lokali mësohet se është në pronësi të I. Zekthi.

 

ME TE LEXUARAT