Grabitet një farmaci në Tiranë, një person i armatosur merr xhiron ditore. Dalin pamjet e kamerave të sigurisë

Aktualitet

Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një farmaci pas shkollës “Sami Frashëri” në kryeqytet.

Burime bëjnë me dije se persona të paidentifikuar kanë marrë xhiron ditore.

Grabitësit kanë qenë të armatosur dhe kanë kërcënuar me armë zjarri farmacisten dhe i kanë marrë një shumë të konsiderueshme parash.

Lajmi fundit.al siguron edhe pamjet filmike të shkëputura nga kamerat e sigurisë ku edhe duket momenti i grabitjes.

Vijon...

ME TE LEXUARAT