Tea kapet mat duke dalë nga hoteli me ish konkuretin e Përputhen

Showbiz
Tea kapet mat duke dalë nga hoteli me ish konkuretin e Përputhen

Tea e Përputhen është kthyer në një ndër njerëzit me të përfolur. Lidhja me Andin e bëri publikun të fiksohej më tepër pas tyre si çift.

Por surpriza vjen pikërisht ditën që Andi ka vendosur ti propozojë Teas. Disa foto të publikuara nga Shqipja ku Tea shihet duke dalë nga hotel Colosseu me Beartin, djalin nga Kosova i cili vendosi të linte në mes emisionin.

Ajo ç’ka na bëri të mendojmë se janë pikërisht ata, jane xhupat dhe palltot me të cilat konkurrentet kanë postuar edhe foto me vete.

Kjo nuk është hera e parë që Tea kapet mat me një nga djemtë. E njejta gjë ka ndodhur që në fillim të emisionit me Arbrin.

[gallery ids="1110923,1110924,1110925"]

ME TE LEXUARAT