Tirana largon trajnerin Nevil Dede, pak minuta para ndeshjes

Sport
Tirana largon trajnerin Nevil Dede, pak minuta para ndeshjes

Refik Halili dhe Nevil Dede, para ndeshjes Tirana-Laçi, kanë zhvilluar një takim urgjent.

Dede dhe Halili janë në një mbledhje urgjente, diçka e pazakontë në prag të një ndeshjeje. Ende nuk ka një protokoll me formacionin, që lë dyshime. Ata janë në zyrë kokë më kokë. Nuk kemi informacion të saktë ende.

10 minuta para nisjes së ndeshjes, raportohetse Dede është shfaqur dhe i është drejtuar dhomave të zhveshjes në prag të ndeshjes me Laçin, që luhet prej orës 13:45.

Dede është larguar nga stadiumi dhe nuk do e drejtojë skuadrën në sfidëm me bardhezinjtë. Objekt debati thuhet se ka qenë përfshirja në formacion e Enes Kukës.

ME TE LEXUARAT