Horrori/ Djali i pret hundën, buzët dhe penisin babait. Luftë me policinë gjatë arrestimit

Bota
Horrori/ Djali i pret hundën, buzët dhe penisin babait. Luftë me

Një burrë i armatosur rëndë ka rrëfyer se ka tredhur babanë e tij dhe i ka prerë hundën dhe buzët pas një shkëmbimi zjarri me policët.

36-vjeçari u arrestua pas një grindjeje me policinë pasi babai i tij me gjak të rëndë u çlirua në shtëpinë e tij në Ukrainë dhe ngriti alarmin.

Hunda, buzët dhe penisi i viktimës janë prerë, thotë policia. Babai, 55 vjeç, u dërgua me urgjencë në spital pas incidentit të tmerrshëm në fshatin Domanevka, në rajonin e Mykolaiv.

Media vendase publikoi një foto të viktimës së përlyer me gjak në ambulancë. Policia më pas shkoi për të ndaluar sulmuesin, por ai qëlloi duke plagosur tre oficerë. Pas shkëmbimit të zjarrtë, burri u dorëzua përfundimisht.

Policia ukrainase tha se shtëpia ishte e mbushur me eksplozivë të kontrolluar nga radio. Policia kapi gjithashtu një pajisje për të shikuar gjatë natës, një thikë, armë, municion, një detonator dhe pajisje bombe.

Kur u pyet për piraterinë e organeve gjenitale të babait të tij, ai u përgjigj: “Po, dhe shumë i lumtur për këtë. E copëtova, por ai nuk u qetësua.

Pastaj i kapa prangat dhe i vura mbi të sepse nuk mund ta mbaja, pasi nuk u qetësua ende. Ai kishte më shumë forcë nga sa prisja”.

Arsyeja e konfliktit midis djalit, i cili kishte një formim ushtarak dhe babait nuk u bë e qartë menjëherë, shkruan “The Sun”.

I dyshuari është akuzuar për dëmtim të rëndë trupor dhe rrezikim të jetës së oficerëve të policisë, krime të cilat mund të çojnë në burgim të përjetshëm, thonë raportet. Asnjë detaj nuk është dhënë për gjendjen e babait.

ME TE LEXUARAT