Gjendet një gomone 10 m e gjatë në Vlorë, e dëmtuar dhe e braktisur mes ujit

Aktualitet
Gjendet një gomone 10 m e gjatë në Vlorë, e dëmtuar dhe

Një gomone është gjetur këtë të hënë në detin e Vlorës.

Mjeti lundrues është gjetur i braktisur në ujë, në Akërni të qytetit bregdetar.

Gomonia është rreth 10 metra e gjatë dhe është gjetur 2 milje larg grykëderdhjes së Vjosës. Mjeti është gjetur i dëmtuar, ndërsa policia po kryen verifikimet.

ME TE LEXUARAT