Aksident tragjik në Vlorë, humb jetën punonjësi i policisë

Aktualitet
Aksident tragjik në Vlorë, humb jetën punonjësi i

Një aksident i rëndë nga ndodhur në qytetin e Vlorës, ku mësohet se një efektiv policie ka humbur jetën. Sipas të dhënave paraprake në aksident janë përfshirë dy automjete në hyrje të qytetit bregdetar.

Viktima është identifikuar si shtetasi Nuri Malaj, 50-vjeç, punonjës policie. Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Mësohet se viktima ka mbetur i bllokuar në makinë, ndërsa forcat zjarrfikëse dhe policia po punojnë për nxjerrjen e trupit të tij.

ME TE LEXUARAT