Aksident në Tiranë, makina del nga rruga dhe futet në stacionin e urbanit

Aktualitet
Aksident në Tiranë, makina del nga rruga dhe futet në stacionin e

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Dritan Hoxha në Tiranë. Një automjet ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, dhe ka përfunduar në stacionin e urbanit.

Deri më tani nga kjo përplasje raportohen vetëm dëme materiale. Nga fotot e siguruara copat e xhamit janë përhapur në të gjithë trotuarin.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë bërë që ky automjet të humbasë kontrollin duke rrezikuar edhe jetën e qytetarëve që presin autobusin.

ME TE LEXUARAT