Mori flakë në rrugë, si u dogj makina në Fier

Aktualitet
Mori flakë në rrugë, si u dogj makina në Fier

Një automjet është shkrumbuar këtë të diel në Fier. Makina tip “Benz”, i cili drejtohej nga shtetasi me iniciale A.K., ka marrë flakë në ecje.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sheq i Madh”.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT