Aksident në Vlorë, makina godet kalimtaren në Lungomare

Aktualitet
Aksident në Vlorë, makina godet kalimtaren në Lungomare

Nje aksident me pasoje plgosjen e nje kalimtareje ka ndodhur ne Vlore.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 24.01.2021, rreth orës 21:00, në rrugën Transballkanike, në afërsi të Gjykatës së Apelit, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarja shtetasen M. Ll, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve në gjëndje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit si dhe sqarimin e plotë e rrethanave të aksidentit.

ME TE LEXUARAT