Rrezikon jetën vetëm për një foto, gruaja shtrihet para...trenit

Soft
Rrezikon jetën vetëm për një foto, gruaja shtrihet

Një grua në Sussex vendosi që të bëntë një fotografi e shtrirë në shinat e trenit.

Imazhet nga kamerat e sigurimit aty pranë kanë fiksuar momentin kur ajo u shtri, ky veprim i gruas është komentuar negativisht nga të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

Gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, shtrihet në shinat e trenit e shtiret si e vdekur, ndërsa gruaja tjetër që e shoqëronte e fotografon.

Ajo që ka nxitur irritimin e përdoruesve të rrjetit, është fakti se trau ishte ulur për kalimin e makinave, e shumë shpejt në atë vend do të kalonte treni.

Fatmirësisht gratë kanë arritur t’ia hedhin paq kësaj here dhe nuk pësuan lëndime.

ME TE LEXUARAT