Makina përfshihet nga flakët në lëvizje në Tiranë, dyshimet e para

Aktualitet
Makina përfshihet nga flakët në lëvizje në Tiranë,

Një makinë është përfshirë nga flakët në lëvizje sot në Tiranë, rreth orës 11:10. Sipas policisë makina me drejtues shtetasin F.B ka marrë flakë si pasojë e një shkëndije elektrike.

Nga ngjarja ka vetëm dëme materiale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.01.2021, rreth orës 11:10, në Paskuqan 1, dyshohet se si pasojë e një shkëndije elektrike në mjet ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues shtetasin F. B., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT