E rëndë në Belsh/ Po luante me shokët, bie nga lartësia 9-vjeçari

Aktualitet
E rëndë në Belsh/ Po luante me shokët, bie nga lartësia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Fierzë të Belshit.

Një 9-vjeçar ka rënë nga lartësia dhe ka pësuar dëmtime të rënda në kokë. Ai po transportohet drejt spitalit të Elbasanit për të marrë trajtim mjekësor.

Djali është plagosur rëndë teksa po luante me shokët tek fusha e fshatit, ku ka rënë nga lartësia 3-4 metra.

Deri tani raportohet se fëmijë është jashtë rrezikut për jetën.

ME TE LEXUARAT