Zjarr në një banesë në Tiranë, evakuohet familja, vetëm dëme materiale

Aktualitet
Zjarr në një banesë në Tiranë, evakuohet familja,

Nje banese u perfshi nga zjarri ne Tirane ndersa policia tha se nga ngjarja pati vetem deme materiale.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 21.01.2020, rreth orës 23:00, në rrugën "Mikel Maruli", ka rënë zjarr në një banesë, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e Policisë kanë bërë të mundur evakuimin e banorëve dhe nuk ka rrezik për ta.

Zjarrfiksja ndodhet në vendngjarje dhe po bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Vijon puna me grupin hetimor për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

ME TE LEXUARAT