Takimi i çiftit në emision nuk shkon siç duhet, të rinjtë sulmohen nga qentë

Showbiz
Takimi i çiftit në emision nuk shkon siç duhet, të

Emisioni “It’s my Love” në Kosovë, është shumë i ndjekur në vend, pasi në bazë ka njohjet midis vajzave dhe djemve në kërkim të partnerit ideal dhe gjetjes së dashurisë.

Por në takimin e çiftit, Bajrami dhe Erza, ka ndodhur një e papritur dhe situata doli pak jashtë kontrollit.

Erza ishte e ulur në një stol duke pritur Bajramin, i cili i kërkoi falje Erzës për vonesën, dhe më pas të dy ulen pranë njëri-tjetrit dhe bisedojnë. Teksa flasin, dy qen i’u afrohen afër dhe njëri nga ta i sulmon.

Erza e frikësuar largohet me vrap, ndërsa Bajrami si për të treguar gjakftohtësi luan me qenin, i cili për pak sa nuk e kafshon në në këmbë.

Video

ME TE LEXUARAT