Kejvina Kthella filmon format bombastike nga afër, pa makiazh

Showbiz

Kejvina Kthella është një nga modelet më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Së fundmi ajo ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka udhëtuar për punë në Dubai.

Postimi që ka tërhequr më shumë vëmendjen e ndjekësve të saj është një video ku shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë ari.

Kejvina filmonte trupin nga afër dhe paraqitja e saj nuk donte fare koment.

“Photoshop”, ka shkruar ajo me shaka sipër videos, duke ‘thumbuar’ të gjithë ata që e kritikojnë për editim të imazheve.

Kejvina në këtë video nuk kishte vendosur as makiazh në fytyrë dhe dukej e freskët.

ME TE LEXUARAT