Motori përplaset me karrocën që tërhiqej nga një kafshë, plagoset rëndë 83-vjeçari

Aktualitet
Motori përplaset me karrocën që tërhiqej nga një

Një aksident është shënuar në fshatin Bogovë, të Kavajës ku një motor me drejtues shtetasin S.M, 83-vjeç ka përplasur një karrocë që tërhiqej nga një kafshë.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar shtetasi S. M., i ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 19.01.2021, rreth orës 16:15, në fshatin Bogovë, Njësia Administrative Synej, shtetasi S. M., 83 vjeç, duke drejtuar mjetin motorin ka goditur nga pas një karrocë që tërhiqej nga një kafshë.

Si pasojë është dëmtuar shtetasi S. M., i ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

ME TE LEXUARAT