Rama sherr me komentuesit për Tiren e COVID-2: Pyll pa derra nuk ka!

Aktualitet

Skandali me sanitaren në spitalin “COVID-2” te Sanatoriumi ka përplasur edhe njëherë kryeministrin Edi Rama me ndjekësit e tij në faqen e Facebook. Kreu i qeverisë ka shkëmbyer disa replika me komentuesit, ndërsa u shpreh se sanitarja ndodhet pas hekurave dhe se ky rast nuk mund të hedhë poshtë punën e mjekëve, që edhe njëherë i cilësoi heronj.

ME TE LEXUARAT