E rëndë, i shpërthen në dorë cigarja elektronike, burri digjet tek organet gjenitale

Bota
E rëndë, i shpërthen në dorë cigarja elektronike, burri

Një 36-vjeçar nga Milano u dërgua me urgjencë me “kodin e verdhë” në spital pasi i shpërtheu cigarja elektronike.

Mediat italiane raportojnë se 36-vjeçari ka patur djegie në duar, krahun e majtë si edhe në organet gjenitale të shkaktuara nga shpërthimi i cigares elektronike.

Pas incidentit ai u dërgua në spitalin “Niguarda” dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

ME TE LEXUARAT