Çfarë po ndodh me aleatët? Basha: Së shpejti do të ketë një deklaratë nga grupi negociator

Aktualitet
Çfarë po ndodh me aleatët? Basha: Së shpejti do të

Negociatat me aleatët po vazhdojnë dhe shumë shpejt do të ketë një deklaratë nga grupi negociator.

Kështu u shpreh sot kreu i PD Lulzim Basha nga seiu blu.

Ndërkaq grupi negociator i selisë blu i kryesuar nga Edi Paloka, Gazmend Bardhi dhe Alfred Rushaj po vijon negociatat me Partinë Republikane dhe PDIU.

Fatmir Mediu dhe Shpëtim Idrizi i kanë dërguar në tryezë shifrat e e mbledhura nga historiku i votave për forcat e tyre politike në zgjedhjet e shkuara duke pretenduar më shumë mandate të sigurta në 25 prill.

ME TE LEXUARAT