Ndodh mrekullia, foshnja gjendet e gjallë 3 ditë pasi avioni u rrëzua në det

Bota

Ne mes te nje tragjedie, ka ndodhur nje ngjarje e mrekullueshme. Nje foshnje eshte gjetur e gjalle ne det tri dite pas rrezimit te avionit ne Indonezi.

Ilir Kulla ka publikuar lajmin ne faqen e tij ne Facebook, bashke me nje foto:

Kjo foshnje u rekuperua ne det gati 3 dite me vone nga rrezimi i avionit ne Indonezi, pasi u ngrit ne aeroportin e Jakartes.

Mesa duket prindi vet e ka lidhur me jelekun e shpetimit para renies dhe zoti e ka shpetuar duke bere nje mrekulli te madhe, shkruan Kulla.

ME TE LEXUARAT