Kejvina "harron" Redian Rrajën/ Modelja provokon me videon s*ksi

Soft
Kejvina "harron" Redian Rrajën/ Modelja provokon me videon s*ksi

Modelja Kejvina Kthella ka qenë në qendër të vëmendjes në media, për shkak të lidhjes së saj me nipin e deputetit të PS-së, Redian Rraja, i cili dyshohet si një nga autorët e atentatit ndaj kryeprokurorit të Durrësit Arjan Ndoja.

Por së fundi, Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me videon seksi të publikuar në rrjetet sociale.

Ajo tregon linjat e saj bombastike dhe krahas videos shkruan: “Reagimi i parë, tronditës.” Postimi i modeles në Instagram ka marrë me mijëra pëlqime.

https://instagram.com/stories/kejvina_kthella/2487810748086370388?igshid=1h8eg9lduu79y

ME TE LEXUARAT