Basha publikon dëshminë rrënqethëse të një babai: “Kam shitur gjakun e trupit për të ushqyer fëmijët”-

Politikë
Basha publikon dëshminë rrënqethëse të një babai:

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka publikuar në faqe e tij në facebook një video të një kryefamiljari në vështirësi ekonomike, i cili tregon se për të ushqyer fëmijët ai është detyruar të shesë dhe gjakun e tij.

Sipas Bashës, që ngjarje të tilla të mos ndodhin më është koha për të larguar Edi Ramën dhe larguar qeverinë. Në fund të videos thuhet se “nesër mund të vij radha ty”!

“Është koha për ndryshim. Është koha për të larguar Edi Ramën”,- shkruan Basha krah videos.

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/196799638795337

 

ME TE LEXUARAT