U fotografuan në momente intime, aktori turk reagon për herë të parë për lidhjen me gazetaren italiane

Showbiz

“Janë punët e mia. Pikë”!

Kështu është shprehur aktori i njohur turk Can Yaman pas disa fotove që u publikuan në revistën e njohur italiane “Chi” ku ai shihej në momënte intime me gazetaren sportive Diletta Leotta.

Revista e njohur “Chi” ka publikuar disa foto ku çifti shfaqet duke u puthur e përqafuar, por nuk janë dhënë detaje të mëtejshme. Mediat italiane kanë shkuar dhe më tej duke shkruar se dyshja kanë kaluar bashkë 5 net në një hotel në Romë.

Me këtë postim aktori nënkupton që ai është në një lidhje me gazetaren, por nuk do që të flitet për jetën e tij private.

ME TE LEXUARAT