Shmangu aksidentin, Benzi "fluturon" në kanal

Aktualitet
Shmangu aksidentin, Benzi "fluturon" në kanal

Një makinë ka përfunduar në një kanal në aksin rrugor nga Fieri në Patos.

Aksidenti ndodhi në mesdite në fshatin Portëz. Automjeti i markes Benz ka rënë në kanal.

Shkak i këtij aksidenti mendohet se ka qënë shmangia e një automjeti tjetër që vinte përballe me Benz-in.

Drejtuesi i mjetit është lënduar dhe ëshë dërguar në spital.

Në vendngjarje kanë shkuar efektivet e policise së qarkullimit për të kryer ekspertizën dhe zbardhur shkaqet e aksidentit.

ME TE LEXUARAT