Rrëmbehet një vajzë në Kamëz, dëshmitarët: E futën me zor në makinë

Aktualitet
Rrëmbehet një vajzë në Kamëz, dëshmitarët: E

Një vajzë dyshohet se është marrë peng mesditën e sotme në Institut të Kamzës.

Një qytetar ka telefonuar policinë dhe ka thënë se një vajzë e kanë futur me zor në makinë.

Në hyrje dhe dalje të Tiranës janë ngritur postoblloqe, ndërsa policia nuk ka dhënë ende asnjë detaj për këtë ngjarje.

Sipas Fax News, nuk ka ende një denoncim nga familjarët në lidhje me ngjarjen.

ME TE LEXUARAT