Merr fund martesa e futbollistit të njohur, kapet mat në një video intime me një grua tjetër

Showbiz
Merr fund martesa e futbollistit të njohur, kapet mat në një

Merr fund martesa 10-vjeçare e futbollistit Didier Drogba.

Një video intime e tij ku shfaqet me një grua tjetër u bë shkak që Drogba të divorcohej me bashkëshorten Lalla Diakate, me të cilën ishte martuar në vitin 2011.

Çifti ishte njohur për herë të parë në Paris në fund të viteve ’90 dhe kanë 3 fëmijë së bashku.

ME TE LEXUARAT