Me foton epike, Arbana tregon gjendjen e saj dhe të Eduartit pasi kanë vendosur fëmijët në gjumë!

Showbiz

Arbana është tashmë një nënë me kohë të plotë, pas lindjes së djalit të dytë.

Ajo zbuloi disa ditë më parë për ndjekësit e saj se mbrëmjet i kalon pa gjumë për shkak të të voglit dhe tani nuk mundet të bëjë madje as dallimin mes ditës e natës.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme ajo ka postuar një tjetër foto në Instastory që përshkuan më së miri gjendjen e saj dhe të partnerit të saj, Eduartit. Të dy, përveç angazhimeve familjare, me Diellin dhe Jonin, kanë edhe shumë projekte profesionale, prandaj merreni vetë me mend lodhjen në fund të ditës.

Sipas asaj që ka postuar Arbana ja si duket çifti pasi ka vendosur fëmijët në gjumë.

ME TE LEXUARAT