Habit Soni NRG me deklaratën e tij: Kam qenë i lidhur me motrën e Arjan Çanit

Showbiz
Habit Soni NRG me deklaratën e tij: Kam qenë i lidhur me motrën e

Soni NRG është një personazh shumë i njohur në vendin tonë.

Së fundmi, i ftuar në ABC e Mëngjesit, ai ka rrëfyer gjithçka, nga fillimet me grupin The Dreams dhe deri tek marrëdhëniet me vajzat e famshme të showbizit.

I pyetur nëse ka qenë ndonjëherë në një lidhje dashurie me një vajzë të njohur, ai e ka pranuar. Madje ka deklaruar me plot humor se bëhet fjalë për motrën e Arjan Çanit, por që më pas është shprehur se e gjitha kjo ishte në kuadër të shakas, pasi moderatori nuk ka motër.

 

ME TE LEXUARAT