Basha-Ramës: Asgjë nuk i mbulon dot dështimet e Tires së qeverisë

Politikë
Basha-Ramës: Asgjë nuk i mbulon dot dështimet e Tires së

Vijon 'ping-pongu' i akuzave mes Lulzim Bashës dhe Edi Ramës. Në një postim në Twitter kreu i PD i kthen përgjigje Kryeministrit.

"Mijëra familje shqiptare po vuajnë nga përmbytjet, ngrica, pandemia dhe kriza ekonomike, ndërsa Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset në Twitter.

Asgjë nuk i mbulon dot dështimet e Tires së qeverisë, as skandalin e darkës luksoze në Dubai, as shumëfishimin e pasurisë së tyre", shkruan Basha.

ME TE LEXUARAT