Akuzat e presidentit për përmbytjet/ Rama: Meta sa sheh ujë është në kërkim të një kamerdareje, unë s’e ndihmoj dot

Politikë
Akuzat e presidentit për përmbytjet/ Rama: Meta sa sheh ujë

Akuzave të presidentit Ilir Meta se nuk është marrë asnjë masë për përmbytje, kryeministri Edi Rama u përgjigj me ironi.

“Meta është në kërkim të një kamerdare dhe kudo që sheh ujë, shkon për të gjetur kamerdare, dhe nuk e ndihmoj dot është puna e tij”, tha Rama.

ME TE LEXUARAT