Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Publikohen pamjet e atentatit në Milot, dy persona me maska qëllojnë me armë 45-vjecarin

Publikohen pamjet e atentatit ndaj një personi të ndodhur një ditë më parë në Milot.

Në video duken dy persona mbi një motor që i afrohen një grupi prej tre vetash që po ecte në anë të rrugës.

Në një moment, pasagjeri i motorit nxjerr armën dhe qëllon në drejtim të tyre, duke plagosur edhe Ylli Ibrahimin.

Ai ndodhet në spital ku ka marrë trajtim mjekësor, ndërsa Policia është në kërkim të autorëve të atentatit.

Atentat në Milot, dy persona me motor qëllojnë me armë 45-vjecarin

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet