Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“O k***a”, shpërthen Stresi nga arratia: Me 25 prill ju betohem në Allah as tek ura e Kukësit s’do kaloni

Këngëtari Arkimend Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi, ka bërë një postim në ‘instastory’, ku ka paralajmëruar ish-miqtë, që sot duket se janë kthyer në armiqtë e tij, se do ju bëj një ‘diss’ të fortë.

Para 2 vitesh reperi paralajmëroi se do të publikonte një këngë “Po foli i fundit”, por që deri më sot nuk ka pasur një projekt të tillë.

Ndërkohë reperi ka shpjeguar ditën e sotme në postimin e tij se këtë këngë nuk ja kushton kundërshtarëve, por njerëzve të tij që e kanë tradhtuar.

“Po foli i fundit është këngë që mos ta keqkuptoni shkon për ata që ju dhashë gjithçka. Për ata që i ndihmova për ata që lash veten keq për ta.

Respekt për kundërshtarët e kam me të mitë, me ata që hëngra, me ata që më dolën… Me 25 prill ju betohem në Allah as te ura e Kukësit nuk kini për ta kaluar dot se do t’ju q.. me krejt kush t’ju vijë mbrapa. Unë s’kam dash të flas i fundit po më detyruat o k***a”, ka shkruar reperi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet