Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Merr flakë kati i tretë i një pallati në zonën e Freskut në Tiranë, s’ka të lënduar

TIRANË

Në katin e tretë të një pallati në zonën e Freskut në Tiranë, mësohet se ka rënë zjarr.

Në lidhje me fikjen e zjarrit, janë duke punuar aktualisht dy autobotë.

Nga ngjarja, nuk ka të lënduar. Pas kryerjes së punëve, zjarri është vënë nën kontroll.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet