Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina përplaset me kamionin në aksin Milot-Rrëshen, vdesin 4 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e Kombit, në aksin Milot-Rrëshen.

Burimet policore bëjnë me dije se nga aksidenti dyshohet se kanë mbetur të vdekur katër persona. Po ashtu ka edhe të plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Rubikut, ndërsa shkaqet e tij janë ende të paqarta.

Paraprakisht bëhet me dije se viktimat ndodhen në një autoveturë e cila është shformësuar pas përplasjes me një kamion.

Në vendngjarje ka shkuar zjarrfiksja dhe policia dhe po punohet për nxjerrjen e trupave nga automjeti

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet