Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ish-deputetja mbledh të rinjtë: Votën e parë do t’ja japin LSI-së

Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi ka postuar në rrjet foto me disa të rinj në njësinë numër 2 të Tiranës. Ata votojnë për herë të parë dhe sipas Kërpaçit, votën e parë do ta japin për ndryshimin.

STATUSI I PLOTE
Në njësinë numër 2 të Tiranës zhvilluam një takim shumë të mirë sot me këtë grup të rinjsh që presin një ndryshim pozitiv në jetët e tyre.

Ata votojnë për herë të parë në 25 prill dhe votën e parë do t’ja japin ndryshimit që të gjithë duam!🇦🇱

Nëse voton për herë të parë këtë vit, të ftoj të na bashkohesh, që të jetë brezi i ri ai që bashkarisht i jep formë të ardhmes💪🏻 #ShqipëriaShtëpiaJuaj #TiranaShtëpiaJuaj

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet