Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendet i mbytur në kanal një person në Vlorë/ Vuante nga epilepsia, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht

VLORË

Policia e Vlorës lajmëron se një person, G.B rreth 50 vjeç është gjetur pa shenja jete, i mbytur në një kanal.

Sipas policisë, 50-vjeçari vuante nga epilepsia, ndërsa mendohet se burri ka rënë aksidentalisht në kanal. Kjo, pasi nuk janë konstatuar shenja dhune në trupin e tij.

Njoftimi i policisë:

Vlorë, Orikum

Më datë 14.01.2021, rreth orës 07:00, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në anë të një kanali është gjetur pa shenja jete shtetësi G. B., rreth 50 vjeç, banues në Vlorë, i cili vuante nga sëmundja e epilepsisë.

Nga verifikimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Dyshohet se ky shtetas është rrëzuar aksidentalisht kur ka qenë duke ecur dhe për pasojë është mbytur në kanal.

—–

Më datë 14.01.2021, rreth orës 06:35, në fshatin Tragjas, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht traileri i markës “Man”, në pronësi të shtetasit A. D., 34 vjeç, banues në Tragjas.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen rrethanave të dyja ngjarjeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet