Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Del video e ngjarjes, djali i biznesmenit grek vret shqiptarin me makinë

Jane publikuar pamjet e ngjarjes ku një 25-vjeçar shqiptar mbeti i vdekur në një aksident rrugor me me 17 dhjetor të vitit që lamë pas. Pamjet e aksid entit janë publikuar së fundi në mediat greke.

Sipas policise, djali 19-vjeçar i një sipermarresi të famshëm grek të anijeve me automjetin e tij luksoz, theu një ndalesë dhe mori zv arrë shqiptarin që udhëtonte me motor.

Kur ndodhu aksidenti mesohet se ishte ora 18:30 e pasdites. 25-vjeçari, Fotis-Flaidi Perdretsa, i cili mbante në kokë dhe kokoren mbrojtëse po kthehej nga puna, në shtëpinë e tij në Kifissia, përmes Tezeut.

Drejtuesi i makinës luksoze, Diamantis Diamantidis, i cili po kthehej nga palestra, del nga një rrugicë në rrugën kryesore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet