Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksidenti në rrugën e Kombit, shuhet familja kosovare me 4 anëtarë

Të tjera detaje janë mësuar nga aksidenti i rëndë i ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Kombit.

Katër personat që kanë ndërruar jetë janë pjesëtarë të së njëjtës familje nga Kosova, një çift bashkëshortësh dhe fëmijët e tyre.

Ndërkohë një person ka mbetur i plagosur. Burimet bëjnë me dije se ai është dërguar drejt spitalit për të marrë ndihmën e parë mjekësore ndërkohë që gjendja e tij është e rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet