Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të shtëna me armë zjarri në zonën e ish-parkut të autobusëve, Tiranë

Të shtëna me armë zjarri u regjistruan mëngjesin e kësaj të mërkure (13 janar) në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-parkut të autobusëve në kryeqytet.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga kjo ngjarje teksa nuk dihen ende rrethanat. Policia ka shkuar në vendngjarje për të bërë të zhvilluar hetimet dhe për të bërë zbardhjen e kësaj ngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet