Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Strehoi klandestinët në hotelin e tij në Tiranë, Gjykata e Vlorës jep arrest me burg për biznesmenin

VLORA
Gjykata e Vlorës ka dhënë arrest me burg për biznesmenin Fatos Dusha i cili strehoi 9 klandestinë në hotelin e tij në Tiranë raporton gazetari Enrik Mehmetaj.

Klandestinët ishin pjesë e grupit prej 50 personash që po udhëtonin nga Vlora në Itali, por që rrezikuan jetën pasi mbetën në mes të detit pas avarisë së mjetit ujor.

Seanca në Vlorë u mbaj me dyer të mbyllura teksa gjyqtare ishte Herila Çela.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet