Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina e ndaluar në mes të rrugës, gjendet e pajetë një grua brenda automjetit

Një grua e moshës 56 vjeçare është gjetur pa shenja jete brenda një automjeti në fshatin Partesh të Gjilanit .

Sipas të dhënave që zëdhënësi i Policisë në Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani konfirmoi për “Express”, theksohet se një automjet i cili kishte ndaluar në mes të rrugës mesditën e sotme kishte brenda një femër e cila ishte pa shenja jetën.

Ndërkohë që në vendngjarje kanë shkuar forcat blu ku po punojnë për të zbuluar shkakun e vdekjes së 56-vjeçare.

“Ju njoftojmë se sot rreth orës 17:24 jemi njoftuar nga qendra emergjente 112 se në Partesh një veturë është ndalur mes rrugës ku gjindet një femër që dyshohet se është pa shenja jete . Ndihma parë ka shku në at lokacion e cila ka konstatuar se personi është pa shenja jete . Rrethanat e vdekjes janë duke u hetuar”, ka thënë Hashani.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet